Zprávařky mají fontánu mládí? Čínská „rosnička“ za 22 let nezestárla ani o den a není jediná

Autor: Petr Semecký Zdroj: Bored Panda / Daily Mail
Před 4 měsíci
663


Připadá vám, že se každé ráno probouzíte s novou vráskou na tváří, zatímco lidé okolo vás jako by stále mládli, anebo alespoň drželi svou fazónu po celé roky stejnou? Připravte se být skutečně popuzeni.

Novou hvězdou čínských sociálních sítí je totiž 44letá rosnička Yang Dan. Dnes již vážená dáma nastupovala do televize ve svých 22 letech a ačkoli se za ní vystřídala pěkná řádka digitálních pozadí s „věštbou“ počasí na následující dny, ona jako by se vůbec nezměnila.

Video, které rekapituluje kariéru Yang Dan, zveřejnila její domácí stanice na čínské variaci Twitteru Weibo k Mezinárodnímu dni žen. Dodala k němu, že lidem dlouhé roky vrtá hlavou, jak je možné, že nezestárla ani o den.

Video způsobilo hotovou senzaci. Mnoho diváků si za posledních 22 let ani neuvědomilo, jak dlouho svou oblíbenou moderátorku vlastně sledují. „Ani po dvou dekádách nenese její tvář žádné známky stárnutí. Pořád vypadá jako holka od vedle,“ napsal jeden z komentátorů.

„Její první a poslední fotografie jsou nejkrásnější, a to je mezi nimi rozdíl 20 let,“ nevěřil další z komentujících.

Někteří uživatelé byli natolik v šoku, že začali váhat, zda se nejedná o nějakou zvrácenou formu konspirace, kdy byly všechny předpovědi počasí natočeny na desítky let dopředu a celá předpověď počasí je jen prachsprostá lež televizní stanice.

My si myslíme, že si moderátorky počasí a večerních zpráv vzájemně předávají elixír mládí, anebo něco ví o lokaci celého pramene. Ostatně, viděli jste někdy vedle sebe staré a nové fotky Marcely Augustové a Karly Mráčkové? Tady něco nehraje!

My máme jasno, kouzla a čáry!


Tagy: