VIDEO: Chlápek chtěl nakopnout psa, místo toho ho pořádně spálila karma

Autor: Tomáš Durčák Zdroj: Reddit
Před 1 rokem
1294


Psi jsou prostě super, že jo? Proč si je tolik lidí kupuje? Jsou roztomilí, chlupatí a zábavní. Ale hlavně – neuvěřitelně loajální ke svým adoptivním rodinám, které bezmezně milují a každodenně zahrnují svou náklonností.

Lze samozřejmě pochopit, že někdo preferuje kočky, nebo psy zkrátka příliš nemusí. Pro někoho jsou zkrátka psi jenom zvířata, která rozkoušou, na co přijdou, dělají nepořádek a jejichž pořízení i péče stojí nesmyslně hodně peněz. Takový názor je potřeba respektovat, mít rád psy není žádná povinnost.

Co lze ale pochopit jen stěží, je touha nenávidět, ba rovnou zaútočit na psa, který nikomu nic neudělal a hledí si svého.

Přesně tohle se rozhodl udělat jeden chlapec, který zřejmě příliš mnoho rozumu nepobral. Posedával s pár přáteli na pláži, když si všimli, že o kousek dál se pohybuje toulavý pes.


Reddit

A našeho génia nenapadlo nic lepšího, než se rozběhnout a pokusit se psa nakopnout. Protože proč ho nechávat na pokoji…

Jeho pokus navýšit si ego a udělat dojem na své přátele však nedopadl přesně podle jeho představ. Nejenže jeho první útok na psa skončil trapně hlavou v písku. Během několika sekund se ukázalo, že rádoby osamocený pes měl na své straně mnohem víc než jen štěstí.

K jeho velké smůle se navíc video jeho trapného vystoupení dostalo na internet:

Pokud by si měl tenhle mladý muž z celé události odnést nějaké poučení, asi by to mělo být tohle: chovej se ke všem stvořením tak, jak chceš, aby bylo zacházeno s tebou. V opačném případě se dříve či později znovu dozvíš, co je to karma.