Skoro slavní: Portréty lidí, kteří mají stejná jména jako slavné celebrity

Autor: Tomáš Durčák Zdroj: Instagram / troygoodall.com
Před 1 měsícem
482

Troy Goodall je fotograf původem z Nového Zélandu, který dal lidem se slavnými jmény zajímavou šanci, jak svou neobvyklou životní situaci využít.

Jeho nová série „Skoro slavní“ zobrazuje některá z nejznámějších jmen na světě v jejich ikonických pózách, které však ztvárňují jejich jmenovci.

„Všichni mají úžasný příběh,“ říká o svých pózujících Goodall. „Běžně jim zavěšují telefony, když se snaží například udělat rezervaci v restauraci, některé zase pronásledují u hotelu na dovolené… žít se slavným jménem není snadné!“

Na druhou stranu je možné (ba skoro jisté), že svým ratolestem svého času výběrem jména zavařili především jejich rodiče. Zřejmě nečetli náš text o tom, čeho se při výběru jména pro dítě vyvarovat.

Série snímků se nicméně může pochlubit zajímavou skladbou Áčkových hvězd z Nového Zélandu: Ben Affleck z Dunedinu, Julia Roberts z Taurangy, Anthony Hopkins z Wellingtonu, Michael Jordan z Kelstonu, Jackie Chan z Aucklandu nebo Sarah Jessica Parker z Warkworthu.


#1 Julia Roberts, řidička rozvážející pizzu z Taurangy#2 Clint Eastwood, elektrikář z Pukekohe#3 Michael Jordan, webový programátor z Kelstonu#4 Anthony Hopkins, pracovník muzea z Wellingtonu#5 Ben Affleck, student z Dunedinu#6 Jacky Chan, farmaceut z Ellerslie#7 Sarah Jessica Parker, podkovářka z Warkworthu


Tagy: