Princ Harry nosí už 20 let jeden starý laciný náramek. Víte proč?

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 2 měsíci
788

Členové královské rodiny vědí, že jsou neustále pod dohledem veřejnosti. Vždy a všude proto dbají na to, jak vystupují: jak se oblékají, jak se tváří a jak mluví. Je proto opravdu zvláštní všimnout si na zápěstí prince Harryho laciného starého náramku.


Eastnews

Z řady fotografií je jasné, že Harry tenhle náramek nesundal už takřka 20 let. Nosí ho vždy, dokonce i během důležitých státních událostí, a nesundává ho dokonce ani během sportu. Nám se podařilo zjistit, že za tímhle náramkem stojí zajímavý a dojemný příběh.

???????? #princeharry #princecharming #handsome #beauty #beautiful #man #prince #royals #blueeyes
Příspěvek sdílený Prince Harry (@princeharryofengland),

Úzký černozlatý náramek je afrického stylu a podle fotografií ho na sobě měl Harry poprvé už v roce 2001. Čekali byste podobný šperk na zápěstí prince? Jak k němu asi přišel?

Harry podnikl svůj poslední výlet do Afriky ještě jako dítě – v roce 1997. Princ Charles tam tehdy poslal oba syny ihned po pohřbu jejich matky princezny Diany. Nebyla to tedy právě radostná událost.

Williamovi bylo tehdy 15 let, Harrymu dokonce pouhých 13. Snášet mediální rozruch kolem matčiny smrti bylo pro oba chlapce velmi těžké, proto se je princ Charles rozhodl poslat pryč z Londýna, daleko od všech novinářů, fotografů a zpráv o jejich zesnulé matce.

Diana byla oběma chlapcům skvělou matkou, ale není žádným tajemstvím, že s malým Harrym měla obzvláště silný vztah. Velmi se jí a její straně rodiny (Spencerům) podobal. Diana mu dokonce říkávala „malý Spencer“.

#princeharry #polo #poloclub #winner #memories #sentebale #charity #poloplay #princecharming
Příspěvek sdílený Prince Harry (@princeharryofengland),

Harry ke svému náramku přišel (buď sám koupil, nebo dostal) pravděpodobně právě tehdy na své návštěvě v Africe a nosí ho jako památku na svou matku a připomínku její tragické ztráty.

Náramek nesundal dokonce ani v den svatby.

????????????
Příspěvek sdílený Meghan Markle & Prince Harry (@meghanharrydaily),

Mimochodem, na svatbě prince Harryho s herečkou Meghan Markle nebyl africký náramek jedinou upomínkou na princeznu Dianu. Meghan si jako „něco modrého“ vzala prstýnek s akvamarínem, který původně patřil právě Dianě.

Květiny do svatební kytice nasbíral pro Meghan Harry sám v Bílé zahradě u Kensingtonského paláce. Aranžéři pak kytici doplnili ještě bílými pomněnkami – oblíbenými květinami princezny Diany. To bylo prý přání samotné Meghan.


Eastnews

I když Megnan princeznu Dianu osobně nikdy nepotkala, dala tímto gestem najevo svou úctu vůči ženě, která vychovala jejího snoubence a manžela.

Nosíte nějakou věc, jejíž význam chápete jen vy sami?