Novomanželé donuceni pořídit si svatební snímky s opalující se ženou, která se odmítla posunout

Autor: Tomáš Durčák Zdroj: Facebook / SNWS
Před 4 měsíci
695

Když pomyslíte na svatby, co se vám vybaví jako první? Rodina? Přátelé? Anebo tvrdohlavý opalující se člověk, který kazí každý váš svatební snímek?

Jak se ukázalo, i když se poslední varianta zdá skoro neuvěřitelná, je rozhodně možná.

Mark Ling a jeho žena Mandy Cripwellová asi ani ve snu nečekali, že jejich svatební focení bude překaženo takto bizarní formou. Rozhodli se ostatně vyfotit na velmi známém parku v anglickém Toroquay, kam se jezdí novomanželé po svatbách fotit každou chvíli.

Podle Markova syna Marcuse nebyla opalující se žena dvakrát ochotná uvolnit na chvíli svatebčanům prostor pro pořízení snímků. „Šel jsem za ní a požádal ji, aby se posunula, ale předstírala, že spí.“

„Je to velmi známé místo, kam se jezdí svatebčané fotit, takže určitě musela vědět, že je to tam běžné. Polovina Torquay má své svatební fotky z tohoto parku,“ vysvětlil.

Později žena svolila a posunula se stranou, ale nechala přímo u nohou svatebčanů ležet všechny své věci. Jeden z příbuzných celou situaci později popsal jako „Nehorázně hrubou a nezdvořilou“.

I když si většina lidí myslí, že se žena měla prostě posunout a nekazit celé svatební focení, řada dalších si myslí, že když si ono místo v parku vybrala jako první, měla plné právo zde zůstat. Jaký je váš názor na tuhle patálii a jak byste zareagovali vy, kdyby vám někdo takto kazil svatební focení?

Níže se můžete na celou situaci podívat sami a posoudit, kdo byl v právu a zda by nebyla ochota opalující se ženy na místě:


Mark Ling a Mandy Cripwellová měli nedávno nádhernou svatbu, ale ne všechno naneštěstí proběhlo podle plánu.


Mark Ling

Po obřadu se mělo konat svatební focení, které však bylo narušeno opalující ženou, která se odmítla ze svého místa posunout.


SWNS

„Šel jsem za ní a požádal ji, aby se posunula, ale předstírala, že spí,“ řekl jeden z hostů.


Nejde paradoxně o první případ, kdy byla svatba takto narušena opalujícím se člověkem. Podobný příběh se udál také v Australii.

Tagy: