„Matka roku“ přejmenovala syna kvůli překlepu ve svém tetování

Autor: Petr Semecký Zdroj: BBC
Před 5 měsíci
1140


Johanna / Getty

Většina rodičů své dítě pojmenuje jednou. Po narození. A pokud musí sáhnout k přejmenování své milované ratolesti, obvykle k němu najde opravdu pádný důvod. Ne tak švédská matka Johanna, která svého pětiletého (ani 5letého! pozn. manatýho) syna Kevina přejmenovala prostě proto, že to z jejího pohledu bylo snazší, než si nechat opravit překlep v tetování.

Johanna se vydala do tetovacího salónu za účelem vytetování jmen svých dvou dětí – Kevina a Novy. Až během cesty domů si však všimla, že jméno jednoho z dětí tak úplně nesedí. „Hláskování se zprvu zdálo v pořádku. Chyby jsem si všimla až, když bratranec tetování vyfotil,“ řekla Johanna médiím poté, co zjistila, že tatér jejího chlapce přejmenoval na Kelvina.


Johanna se vrátila zpět do tetovacího studia, kde jí bylo řečeno, že lze chybu snadno napravit laserem. Zoufalá matka však záhy zjistila, že plné odstranění překlepu by trvalo až rok, a tak se rozhodla pro jinou, značně absurdnější možnost, která jí z nějakého nepochopitelného důvodu v tu chvíli dávala větší smysl.

„Chviličku jsme o tom přemýšleli a rozhodli jsme se, že Kevina přejmenujeme. Vlastně se nám teď Kelvin líbí víc,“ prohlásila Johanna, která už se pomalu chystá na další tetování. Tentokrát doplní na svou ruku další dceru Freyu. Doufejme, že Freya o své jméno brzy taky nepřijde. Stačí, že na syna budou kamarádi koukat s lehkými pochybnosti, až jim oznámí, že ode dneška už není Kevin, ale Kelvin.

Tagy: