5 královských pravidel, která již Meghan Markle porušila

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 5 měsíci
6952

Svatba Meghan a prince Harryho se stala jednou z nejsledovanějších událostí loňského roku. O jejich vztahu se ale samozřejmě vědělo a mluvilo ještě před tím, než se pár oficiálně zasnoubil. Hlavně v době před zásnubami se Meghan chovala jako skutečný „rebel“ a porušila hned několik do té doby přísně dodržovaných tradic královské rodiny.

Mluvila o vztahu s Harrym dřív, než bylo dovoleno

Meghan mluvila o svém vztahu s princem Harrym ještě před tím, než byl oficiálně oznámen. V dnešní době nikoho nepřekvapí, když chce zamilovaná dívka mluvit o svém příteli, jenže podle královských tradic se o vztazích nikdy nemluví před jejich oficiálním oznámením.

Nebála se ukázat své city na veřejnosti

Když se podíváte na jakékoliv fotografie Williama a Kate, zjistíte, že se nikde na veřejnosti ani nedrží za ruce. Harry a Meghan své city ale nikdy neskrývali. Na veřejnosti se drží za ruce, objímají. Poprvé byli spatřeni, jak se drží za ruce dokonce ještě před jejich zasnoubením! Tímhle Meghan způsobila opravdu značný rozruch.

Jednou už byla vdaná

Meghan Markle se provdala za filmového režiséra Trevora Engelsona. Spolu byli asi 10 let, z toho 2 roky svoji.

Naštěstí pro Meghan a Harryho není v současné době zakázáno, aby si člen královské rodiny vzal rozvedenou ženu. Dříve by to bylo mnohem komplikovanější, v roce 1936 se tehdejší král Edward VIII. musel vzdát trůnu, aby si mohl vzít milovanou ženu, která byla v té době už jednou rozvedená.

Pochází z obyčejné rodiny

Pravda, tohle nemohla Meghan svým chováním nijak ovlivnit, nicméně i to je porušení jedné dosavadní královské tradice. Rodiče Meghan jsou naprosto „obyčejní“ lidé. Její maminka pracuje jako sociální pracovnice a učitelka jógy, tatínek dělal osvětlovače pro různé filmy a seriály.

Na svatbě pronesla projev

Meghan na konci svatby pronesla krátkou řeč, v níž poděkovala královně, princi Charlesovi a zbytku královské rodiny za srdečné přijetí do rodiny. Svůj projev zakončila slovy: „Našla jsem svého prince.“

Tradice netradice, je zřejmé, že Harry i Meghan jsou spolu opravdu šťastní a zamilovaní. A my jim to rozhodně přejeme!