15 dechberoucích proměn lidí během pouhých 6 let

Autor: Petr Semecký Zdroj: Bored Panda
Před 30 dny
9796

Říká se, že lidé se během let mění. Změny, které uvidíte na následujících fotografiích, jsou však místy za hranicemi nejdivočejších představ. Někteří lidé se za pár let změnili doslova k nepoznání.

Puberta, vážná nemoc, samostatnost nebo změna životního stylu a trocha make-upu. Ke změně přispívá spousta věcí, přesto bere občas několikaletá propast lidského vývoje dech. 15 lidí se rozhodlo podělit se svou podobou v minulosti a současnosti, přičemž někteří ani sami nevěřili, jak daleko se od svého dětství a puberty posunuli.

1) Když dáte zapomenout na boj s rakovinou2) Z šedé myši královnou večírků3) Dětství bývá občas kruté, dospělost ale mnohé vynahradí4) Kdo se směje teď?5) Někdy člověk ani sám sebe nepoznává6) Muži zkrátka stárnou do krásy7) Někdo pořádně zdrsní8) Co neudělá pár let navíc9) Už vás přešel smích? 10) Párátka nahradil rukama přímo od Schwarzeneggera11) Proměna jako od Lady Gaga12) Dětští kadeřníci nás zkrátka nenávidí13) Kdo bude dnes hvězdou párty?14) Když puberta udělá svou práci dobře15) Když se některé partie výrazně zvětší


Tagy: