OCHOČENÍ PSAVCI

Tomáš

Manatýho pravá ploutev, která veškeré jeho přímé příkazy předává dál gangu psavých kapustňáků a dohlíží na to, aby byly do puntíku splněny (pokud nejsou, první úder ploutví jde na jeho hlavu). A jak si nejvyšší kapustňák přeje, jeho hlavním úkolem je shánět obsah tak zajímavý, že mu „nikdo neuvěří“ a „lidé na něj budou klikat i ve spánku“.

Petr

Chronický návštěvník kin a uživatel Nintenda, který dokáže vyčmuchat odfláknutou kulturu rychleji než vycvičený labrador výbušninu. Jeho hlavním úkolem je sledovat všechny filmy, seriály, streamy, TV programy a číst všechny knihy a komiksy, aby posléze mohl Manatýmu zodpovědně poradit, na co kouknout, případně jaké čtivo s sebou vzít na WC.

Zdenka

Nepostradatelná členka týmu kapustňáků, která dokáže sehnat obsah i z míst, kde jiní slepě tápou a ničemu nerozumí. Manatý si ji hlídá jako oko v hlavě. Proč? Protože už vydala i vlastní knihu. Podle Manatýho se jí tedy „podařilo dát slova do takového pořadí, že jsou za ně dokonce jiní lidé ochotni zaplatit,“ díky čemuž je pro jeho tlupu ochočených psavců velmi důležitým a unikátním členem.