Kdo nebo co je Nahatý Manatý?

Zavalité tělo, místo nohou jedna velká ploutev a místo rukou nemotorné ploutvičky, které se svou použitelností blíží horním končetinám Tyranosaura Rexe.

Manatý to jako původem kapustňák nemá v lidském světě jednoduché. Jelikož je ale nabitý nekonečnou dávkou optimismu a osvícenství, rozhodl se opustit vyhřáté vody solných zálivů a vyměnil je za svět lidí.

Svět, kde se denně setkává s chybějícím bezbariérovým výstupem z MHD.  Svět, kde jej architekti veřejných záchodů dle jeho názorů stále diskriminují. Ale hlavně svět, kde je na každém kroku dostatek potravy všeho druhu!

Manatý je gurmán. Nedělá však do gastronomie. Je totiž gurmánem především prokrastinačním, neboť veškerý svůj čas věnuje načerpávání lenošivého obsahu, který hrozně rád sdílí s ostatními. Zajímavosti, bizarnosti, rady do života... Manatý je vlastně takový guru flákárny, při které máte pocit, že svůj čas zabíjíte efektivně a smysluplně.

Zpočátku si říkal, že by mohl vytvořit blog, v němž bude ve své osvícené zavalitosti glosovat absurditu dvojnožců, kteří každé ráno vstávají, aby se za mrzký peníz udřeli k smrti s pocitem, že se někdo jiný má zatraceně dobře.

Pak ale zjistil, že si ploutve s klávesnicí příliš nerozumí, a tak se rozhodl, že zbytek rozpočtu raději nacpe do několika poslušných humanoidů, kteří budou jeho myšlenky překlápět do virtuálního prostoru za něj.

A tady přicházíme do hry my. Manatýho tým otroků, kteří... řekli jsme otroků? Mysleli jsme věrných kumpánů, kteří pro svého guru věrně dělají, co mu na očích vidí, a stoprocentně sdílí jeho lenošivý přístup k životu a internetové zábavě.

Makáme sice za zbytky Manatým nedojedených listů salátu, ale to při jeho nekonečné spotřebě dobrot vůbec nevadí. Ono nás to totiž zatraceně baví. A co si budeme povídat, nikdo nechce dostat ploutví.

Pod Manatýho zkušeným vedením se rozhlížíme po našem světě a snažíme se upozornit na zajímavé a neuvěřitelné věci, které si dle jeho názoru zaslouží mnohem víc pozornosti. A rovněž předat Manatýho životní styl i dalším z nás, kteří si také rádi hodí své ploutve nahoru a krmí se virtuálním obsahem do udávení.

Chcete být jedním z nás? Beze všeho! V Manatýho očích jsme kapustňáci všichni. Stačí mít jen chuť slastně lenošit.

P.S: Zásadní změnu obsahu nečekejte. Zkoušeli jsme na Manatýho i koncept politiky…marně. Tohle už bylo příliš bizarní i na něj. Jo a přišel úder ploutví, takže druhý pokus už nebude.

 

E-mail: info@manaty.cz