Zásnuby roku? Mladík překvapil přítelkyni zásnubami ve stylu její milované Hry o trůny

Autor: Petr Semecký Zdroj: Cosmopolitan
Před 2 měsíci
776


Zásnuby jsou společně se svatebním obřadem a narozením potomka zpravidla nejvýznamnějším momentem v životě každé ženy. Ne každé se však poštěstí mít snoubence, který dokáže požádat o ruku v opravdu nejlepší moment, na němž by daná dáma nic neměnila. Rodilé Newyorčance Casterly Fox se zásnuby povedly na jedničku.

Ačkoli je Fox v profesním životě fyzioterapeutkou, ve volném čase naprosto ujíždí populární seriál HBO Hra o trůny. Jakmile tedy nemusí doma uklízet, anebo v práci opečovávat pacienty, ráda vyrazí s přáteli vytvářet a fotit kostýmy jako cosplayerka. Ani ona však nečekala, že ji její přítel Eddie Sutton zaskočí tím, že ji při jednom z podobných focení požádá o ruku.


Eddie si chytře počkal, až bude Casterly v plném make-upu Cersei Lannister a poté přišel nalíčený jako Ser Gregor Clegane a za přihlížení ostatních fanoušků Západozemí se konečně vyslovil.

Casterly dnes tvrdí, že daná situace je stále jejím nejšťastnějším momentem v životě a my se jí vůbec nedivíme. Kdo by nechtěl zažít něco podobného.