Jak by vypadala Hra o trůny podle Disneyho?

Autor: Petr Semecký Zdroj: Bored Panda
Před 4 měsíci
3654


Hra o trůny patří mezi nejbrutálnější a sexuálně nejotevřenější seriály, které můžete aktuálně sledovat. Vlastně je přesným opakem toho, co povětšinou můžete sledovat. Pravděpodobně nejdál má pak svým počtem usekaných hlav a prolité krve k filmům od rodinně smýšlejícího studia Disney, které se i dnes nadále snaží, aby polibek mezi postavami přišel až v samotném závěru filmu. 

A právě rozdíl mezi pojetími zaujal tvůrce z umělecké skupiny Combo Estudio, kteří vytvořili nádherné návrhy toho, jak by zřejmě Hra o trůny a její hrdinové vypadali, kdyby se jich chopili animátoři Walta Disneyho z časů největší slávy ručně malovaných animovaných snímků jako Sněhurka a sedm trpaslíků.

Za návrhy stojí dvojice talentovaných kreslířů Fernando Mendonça and Anderson Mahanski, kteří s až šokující přesností dokázali vystihnout nejen styl raných animovaných snímků věhlasného filmového studia, ale především onu rozvernou atmosféru, s kterou Walt Disney a jeho animátoři dobývali srdce rodin po celém světě. 


1) Arya Stark a Sandor Clegane2) Bran Stark a Hodor3) Cersei Lannister4) Daenerys Targaryen5) Jon Sníh6) Melisandra7)  Oberyn a Hora8) Tyrion Lannister9) Lord Varys10) Bílý chodec11) Jaime Lannister a Brienne z Tarthu