Chystá Rychle a zběsile návrat zesnulého Paula Walkera?

Autor: Petr Semecký Zdroj: Looper
Před 7 měsíci
555


Časy, kdy úmrtí herce znamenalo konec jeho výskytu ve filmovém průmyslu, jsou dávno pryč. Od chvíle, kdy bylo možné vytvořit fotorealistické opice a v Rogue One: Star Wars Story dokonce omlazenou verzi Carrie Fisher či resuscitovanou verzi hororové legendy Petera Cushinga, se v Hollywoodu mluví o digitálních dvojnících jako nikdy předtím. Jistě, stále potřebujete živou předlohu v podobě komparzisty. Tomu však jen nanesete „digitální make-up“ a máte vystaráno.

Teď o něčem podobném smýšlí sourozenci před pěti lety nešťastně zesnulého Paula Walkera. Cody a Caleb po bratrově smrti zaskočili jako dvojníci při dotáčení klíčových scén Rychle a zběsile 7 a podle jejich slov se jim vůbec nelíbí, že série, kterou kdysi Walker nastartoval s Vinem Dieselem, se hýbe kupředu právě bez Walkera.

Caleb Walker prohlásil, že by rád viděl návrat svého bratra na scénu, byť jen na malou chvíli, kdy by všechny zachránil. Jeho bratr Cody zároveň trvá na tom, že výsledné provedení nesmí být křečovité a vše musí být dokonale vkusné. I podle něj bez Walkera vysokooktanová série není, čím bývala, neboť Paul byl prostě skutečný chlap, který miloval auta.


Zda se pozůstalým sourozencům sen o navrativším se „digitálním“ bratrovi splní, zůstává záhadou. Nicméně největší hvězda série, Vin Diesel, počítačovou verzi Paula Walkera zvažoval již pro Rychle a zběsile 8, což dokazuje, že tento nápad není nereálný ani nechtěný.

Tvůrci mají každopádně dost času na rozhodnutí. V srpnu 2019 totiž půjde do kin spin-off Hobbs a Shaw, ve kterém se spárují Dwayne Johnson a Jason Statham, a teprve v dubnu 2020 se má do kin dostat plnohodnotné pokračování Rychle a zběsile 9.

Jak se k celé záležitosti stavíte vy? Chtěli byste návrat Paula Walkera aka Briana O'Connera zpátky za volant? Anebo vám stačí pietně vzpomínat?

Tagy: