10 filmových a seriálových párů, mezi kterými přeskočila jiskra i v reálném životě

Autor: Petr Semecký
Před 5 měsíci
15812


Stává se vám, že svým oblíbeným filmovým a seriálovým postavám přejete, aby svou lásku zachovaly i mimo obrazovku televize? Někdy natáčení skutečně oba herce může sblížit natolik, že se hranice mezi filmem/seriálem a realitou smažou. Mrkněte na desítku hollywoodských hvězd, které se do sebe během natáčení zakoukaly natolik, že to daly dohromady i poté, co kameraman dostal padla.

1. Rachel McAdams a Ryan Gosling


Frederick M. Brown / Getty Images

Kanadská zlatíčka se spárovala během natáčení romantického dojáku Zápisník jedné lásky a vydrželo jim to celé dva roky. Dnes mají každý jiného partnera, se kterým založili rodinu.

2. Mila Kunis a Ashton Kutcher


Noel Vasquez / GC Images

Tihle dva to dali dohromady již v roce 1998, tehdy pouze jako seriáloví partneři v hitu That 70's Show. V reálném životě však zůstali jen přáteli, což se konečně změnilo v roce 2012 poté, co se Kutcher rozvedl s exmanželkou Bruce Willise Demi Moore. Kunis a Kutcher jsou od roku 2015 svoji a dnes mají dvě děti.

3. Angelina Jolie a Brad Pitt


Zdálo se vám, že to mezi Pittem a Jolie ve filmu Pan a paní Smithovi až podezřele jiskří? Byli jste na správné adrese. Hvězdná dvojice to totiž dala dohromady právě během natáčení akční komedie, která Pitta posléze donutila k rozvodu s Jennifer Aniston. Pitt se s Jolie oženil v roce 2014, společně se starali o šest dětí a v roce 2016 oznámili odluku.

4. Nina Dobrev a Ian Somerhalder (vlevo)


Hvězdy seriálu Upíří deníky se do sebe zakoukaly již v roce 2010. Společně jim romantika vydržela celé tři roky. Na upíří věčnost to tedy nevypadá.

5. Ewan McGregor a Mary Elizabeth Winstead


Zuma Press

Tenhle páreček způsobil i dost bolesti. Oba herci, kteří se dali dohromady během natáčení seriálu Fargo, totiž byli v době randění v manželském svazku s jinými partnery. Oba však oznámili rozvody a aktuálně spolu laškují.

6. Jennifer Garner a Ben Affleck


ČTK

A pak že z blbých filmů nevznikne nic dobrého. Jennifer Garner a Ben Affleck se seznámili během natáčení komiksové polízanice Daredevil a od té doby to spolu táhnou. Mají spolu 3 děti a ačkoli v roce 2015 oznámili rozchod, podle obou zůstávají nadále dobrými přáteli.

7. Eva Mendes a Ryan Gosling


Action Press

Gosling patří mezi profesionální branžové baliče. S herečkou Evou Mendes se dal dohromady během natáčení dramatu Za borovicovým hájem a společně vychovávají dvě dcery.

8. Miley Cyrus a Liam Hemsworth


Rebelující zpěvačka si bratra známějšího Chrise nabrnkla v době natáčení romantického filmu Poslední píseň. Pár se po čase rozešel, od roku 2016 už je však opět spolu a má před svatbou.

9. Emma Stone a Andrew Garfield


Herec s nejlínějším příjmením na světě sbalil hereckou kolegyni během natáčení filmu The Amazing Spider-Man, kde představovali klasický pár superhrdina a partnerka v nesnázích. Poklidný vztah vydržel celých pět let, v roce 2015 oba oznámili rozchod.

10. Rose Leslie a Kit Harington


Ačkoli vztah Jona Snow a Ygritte nedopadl v seriálu Hra o trůny podle romantických představ, v reálu to herečtí kolegové dali dohromady ke vzájemnému štěstí. Dokonce se letos konečně vzali a byli u toho i jejich kolegové ze Západozemí.


Splash News