Krátký osobnostní test: Co uvidíte na obrázku jako první?

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 1 rokem
1873

Osobností test, který jsme si pro vás dnes připravili, je založen na stejném principu jako slavný Rorschachův test. Odhalí vám, co skrývá vaše mysl právě teď.

Podívejte se na obrázek a zapamatujte si, co vaši pozornost upoutalo jako první.Teď je čas přejít k výsledkům:


Jako první jste uviděli hlavu vlka


Vlastnost, která vás charakterizuje: Sebedůvěra.

Jednou z vašich nejsilnějších stránek je inteligence. Dokážete se nad vším do hloubky zamyslet a vždy dokážete najít řešení, ať už jde o sebevíc obtížnou situaci. Ačkoli jste velmi inteligentní, nemusíte být nutně i vzdělaní. Konec konců, mezi vzděláním a přirozenou inteligencí je rozdíl.

Jako prvního jste uviděli chlapce


Vlastnost, která vás charakterizuje: Zodpovědnost.

Jednou z vašich nejsilnějších stránek je charisma. Díky němu vás všichni milují. Lidé za vámi často chodí pro radu, vždy si na ně dokážete udělat čas a dobře jim poradit. Své názory a postoje nikomu nevnucujete, ale jste zásadoví a vždy se řídíte podle toho, co považujete za správné. I kdyby s tím ostatní nesouhlasili.

Jako první jste uviděli strom


Vlastnost, která vás charakterizuje: Strach.

Jednou z vašich nejsilnějších stránek je patologická úzkost. Právě ta bývá často tím, co řídí vaše jednání. Vyhýbáte se změnám, děsí vás totiž nepředvídatelná budoucnost. Máte rádi vše naplánováno. Na druhou stranu máte silně vyvinutou intuici. Pokud se na ni naučíte spoléhat, snadno najdete východisko z jakékoli situace.

Jako prvního jste uviděli hada


Vlastnost, která vás charakterizuje: Uzavřenost.

Jednou z vašich nejsilnějších stránek je samostatnost. Vždy se spoléháte na sebe, dáváte přednost samotě, druhým příliš nedůvěřujete. Máte rád své soukromí. Do své osobní bubliny si pustíte málokoho: Většina lidí zná pouze vaši tvář, ale ne to, co se ukrývá za ní. Někdy se až příliš kontrolujete, máte obavy, že ostatní odhalí, jací skutečně jste.

Sedí na vás výsledky? Napište nám to do komentářů!