9 komiksů, které dokazují, že žádná žena, ať už hubená nebo plnoštíhlá, to nemá lehké

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 1 rokem
15720

Ukažte mi ženu, která je spokojená se svým vzhledem. Některé ženy si připadají příliš tlusté, jiné zase příliš hubené. Jedny se trápí s dietami, druhé zkouší posilovnu, ale ve skutečnosti je to jediné, co účinně zafunguje proti pocitu nejistoty, schopnost přijmout sebe samu.

Následující komiksy o dvou kamarádkách jsou zábavné, ale když se nad nimi zamyslíte, možná zjistíte, že vás můžou i něco naučit: Říkají totiž, že každý se potýká s problémy bez ohledu na to, jak vypadá. Proč se pak vůbec trápit vzhledem? Všechno má své plusy i mínusy.


„Někdo může posvačit všechno z nabídky McDonald's a nepřibere ani gram. Ale já…“„Hubené holky někdy prostě nechápou, s čím se potýkáme.“„V každém butiku jsou police plné oblečení pro extrémně hubené dívky.“„Ale během výprodejů se všechno obrátí!“„Je tohle fér? Proč je hubeným zima hned, jakmile se trochu ochladí?“„Hubené holky mají v autobusu vždy dost místa, kam odložit své tašky.“„V masážním salonu vyplouvají na povrch nečekané problémy hubené postavy.“Každá má důvod té druhé závidět!Pořád to jsou nejlepší kamarádky. A vždycky si vzájemně pomáhají.


Souhlasíte? S jakými problémy se potýkáte vy? A jste se svou postavou spokojené?