7 vlastností ženy, která nikdy nezůstane sama

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 3 měsíci
14909

Jistě jste už poznaly ženy, kolem nichž se bez přestání točí jeden muž za druhým. Zajímalo vás někdy, v čem tkví jejich kouzlo? Není to těžké. Aby o vás byl zájem, nemusíte být ani zdaleka dokonalá. Stačí dodržovat několik drobných pravidel. 

Chcete-li zaujmout muže, dodržujte tyhle jednoduché rady a máte to v kapse!

1.       Usmívejte se!


Během jednoho experimentu předložili před skupinku mužů fotografie několika žen s různými výrazy. Ženy, které se na svých fotkách usmívaly, byly vyhodnoceny jako atraktivnější, než ty, které se naopak mračily.

Takže se nezapomeňte usmívat – to je krok číslo jedna!

2.       Věřte si


Sebedůvěra je patrná už na míli daleko. Odráží se ve vašich gestech, způsobu chůze, v hlasu i pohledu. Abyste se cítila sebejistěji, zajděte si třeba na kosmetiku, nechte si udělat nový účes anebo si pořiďte nové šaty.

Plaší lidé projdou kolem a nikdo si jich ani nevšimne. Pokud chcete zaujmout, musíte si věřit!

3.       Ohromujte


Buďte nepředvídatelná, dělejte to, co od vás nikdo nečeká. To neznamená, že musíte zrovna tančit na stole. Prostě se jen odlišujte od davu. I taková drobnost, jakože všichni kouří a vy ne, vás činí jinou.

Možná hrajete na nějaký hudební nástroj? Možná skvěle bruslíte? Cokoli je vaší přednostní, ukažte to! Muži si vždy všímají toho, co nějakým způsobem vystupuje z davu. Dejte si ale pozor, ať to nevypadá tak, že se jen lacině vychloubáte.

4.       Naslouchejte


Psychologové říkají „poslouchat druhé mluvit o sobě je pro člověka nejpříjemnější“ a něco na tom bude. Pokud si ale najdete čas i na to naslouchat druhým, určitě se minimálně dozvíte něco zajímavého.

Za prvé muže jistě potěší, když o něj projevíte zájem a budete mu naslouchat. Kromě toho, pokud necháte mluvit jeho a sama o sobě příliš nevyzradíte, vytvoříte kolem sebe auru tajemství. A který muž nerad odhaluje záhady?

5.       Dobrosrdečnost a láska ke všemu


Lidé mají ve zvyku stěžovat si na všechno, co je obklopuje. Děti, rodiče, kolegové, šéfové, podřízení, jízdní řády autobusů, nemoci, práce, počasí a spoustu dalšího. To vše nás každodenně dohání k šílenství. Na jednu stranu je to pochopitelné – když si postěžujeme, trochu se nám uleví. Jenže muži tuhle potřebu většinou nechápou. Poslouchat o vašich věčných problémech je dřív nebo později začne nesnesitelně otravovat.

Buďte proto pozitivní a optimistická, snažte se na všem a všech vidět to dobré a dělte se s mužem primárně o zajímavé, zábavné a příjemné zážitky, ne pouze o ty negativní!

6.       Mějte vlastní život


Je velmi důležité, abyste měli v životě i něco jiného, než vztah. Konec konců, je nemožné strávit celý život pouze v objetí toho druhého.

Umět vařit a udržovat čistotu v domě je sice fajn, ale bez osobního rozvoje člověk zakrní, stane se smutnějším a podrážděnějším. A žádný muž nebude rád s věčně podrážděnou ženou! Nebojte se proto rozdělit domácí povinnosti spravedlivě a volný čas věnovat sama sobě. Sama se budete cítit šťastněji a v očích muže budete mnohem zajímavější!

7.       Buďte maličko egoistka


Spousta žen trpí špatné chování svých mužů. Omlouvají si to frázemi jako „lepšího nenajdu“ anebo „ve skutečnosti je to hodný člověk, jen si prochází těžkým obdobím!“.

Pravda ale je, že špatné chování je možné vysvětlit, ale omluvit rozhodně ne. Takže nebuďte hloupá a nenechte si líbit všechno! Mějte úctu sama k sobě, a uvidíte, že ji k vám začne projevovat i partner. Ostatně, pokud s vámi chce být, nic jiného mu nezbude.

Tagy: