14 věcí, které muže na ženách nesmírně přitahují

Autor: Zdenka Pšeničková Zdroj: adme
Před 2 měsíci
33712

Touha líbit se opačnému pohlaví je naprosto přirozená. Která dívka se nikdy nezamyslela nad tím, co mají muži rádi? A i když o sebe samozřejmě všechny pečujeme především kvůli sobě a našemu dobrému pocitu, to, jak se na nás dívají ostatní, nám rozhodně není lhostejné. Chceme se líbit – tak to prostě je.

Zeptali jsme se samotných mužů, co je na ženách přitahuje nejvíce. A jejich odpovědi vás nejspíš hodně překvapí!

1.   Laskavost


© Focus Features

Zvláště pokud jde o dlouhodobé vztahy, dávají muži přednost ženám s dobrým srdcem. Všímají si toho, jak se chováte k ostatním lidem anebo třeba ke zvířatům. Dívka nebo žena, která druhým nezištně pomáhá, je pro muže nejpřitažlivější. A vzhled jde stranou!

Však se také říká „konej dobro a dobro se ti vrátí“. V tomto případě se dobro vrátí ve formě mužské pozornosti a lásky!

2.   Schopnost zvládat těžké situace


© Showtime

Jak reagujete na nepředvídatelné situace? I tohle muže při výběru partnerky zajímá! Muži cení, když dokážete například přiznat chybu, namísto toho, abyste se tvrdohlavě hádala a urážela se. A pokud i ty nejvážnější problémy řešíte v klidu, bez křiku anebo pláče, muži se o vás vyloženě poperou!

3.   Nehty


© CBS

Dívky si často myslí, že muže takové detaily, jako je třeba lak na nehtech, vůbec nezajímají. Jenže opak je pravdou: jak se ukázalo, muži věnují našim nehtům velkou pozornost. Všímají si barvy laku, ale i tvaru nehtů.

Podle mužů jsou totiž nehty jasným ukazatelem toho, jak o sebe dívka pečuje.

4.   Pozitivní přístup


© Warner Bros.

Podle mužů jsou nejméně sympatické ženy s negativním přístupem ke světu. Každý může mít špatný den, každý se může cítit unavený, jistě. Není nutné se neustále tvářit kysele. A pokud si neustále jen stěžujete a vše vidíte černě, každý muž od vás nakonec uteče.

Mužům se naopak líbí ženy, které jsou pozitivní a ví, jak si užívat života!

5.   Finanční stav


© AMC

Je to velmi citlivé téma, které se mnozí partneři bojí prodiskutovat. Pravda ale je, že jak ženy, tak muže zajímá finanční stav druhého. Muži mají rádi, když je žena samostatná a dokáže se sama o sebe postarat. Nikdo si nechce vzít osobu s velkými dluhy, anebo osobu dlouhodobě nezaměstnanou a bez příjmu.

Mužům se líbí samostatné ženy, které umí zacházet s penězi a zbytečně nerozhazují.

Některým mužům ale na druhou stranu dělá potíže překousnout, že jejich žena vydělává víc než oni. Pokud taková situace nastane, dejte muži čas, aby tento fakt vstřebal a smířil se s ním.

6.   Sebedůvěra


© Miramax Films

Snad všem mužům bez výjimky se líbí ženy, které znají své kvality a nepochybují o sobě. Přímo nenávidí, když ženě zalichotí a ona začne jeho slova zpochybňovat. Takže až vám příště muž složí kompliment, s úsměvem ho přijměte!

Sebedůvěra dokáže vykompenzovat všechny domnělé i skutečné vady na kráse. Na to nezapomínejte.

Dávejte ale pozor na přehnanou namyšlenost. Ta muže naopak odrazuje.

7.   Chování k druhým ženám


Reddit

Ohlížíte se za každou vyzývavě oděnou dívkou se závistí a ráda pomlouváte ženy, které nemáte ráda? Pak mějte na paměti, že muži si toho všímají. Budou si myslet, že za vaším chováním jsou komplexy, nízké sebevědomí a špatný charakter. Nedělejte to!

8.   Styl


© Focus Features

Pravda, muži možná nemají přehled o nejnovějších módních trendech, ale to neznamená, že by jim bylo jedno, jak je dívka oblečená.

Váš styl se může stát rozhodujícím faktorem v tom, zda se s vámi muž bude chtít seznámit anebo ne. Jaký styl ale vybrat? Některým mužům se líbí výrazné barevné vlasy a originální styl, jiné to naopak odradí. Každý má svou vlastní představu o ideální partnerce.

To je jen další důkaz toho, že všem se prostě nezavděčíte. Proto o svůj styl dbejte, ale zůstaňte sama sebou.

9.   Obuv


© Warner Bros.

Muže sice nezajímá, zda naše boty ladí s kabelkou, ale bot si rozhodně všímají. Pokud se na vysokých podpatcích cítíte nejistě, raději se jim vyhněte. Muži si vaší nejisté chůze určitě všimnou! Volte raději takovou obuv, která je vám především pohodlná.

10.   Počet přátel


© HBO

Na muže působí přitažlivě, když máte vlastní život a přátele. Jestliže nemáte žádné kamarádky, budou se muži obávat, že se na nich stanete příliš závislou. Naopak, pokud máte přátel příliš mnoho a často nacházíte nové, i to je znepokojuje. Vypovídá to totiž o vaší přelétavosti.

11.   Smích


© Touchstone Pictures

Tady není co řešit. Dívky, které se nebojí projevovat své emoce, jsou pro muže prostě neodolatelné!

12.   Smysl pro humor


© Constantin Film

V seznamu vlastností „ideální dívky“ najdete tenhle bod snad vždycky. Potvrzují to všechny průzkumy a všechny studie. Dívky, které chápou humor a samy dokážou vtipkovat, působí na muže mnohem přitažlivěji, než dívky, které smysl pro humor postrádají.

13.   Únava


© EuropaCorp

Zní to trochu divně, že? Vždyť když jsme vyčerpané a nevyspalé, přitažlivě si vůbec nepřipadáme! Jenže studie ukázala něco jiného. Skupince mužů byly ukázány fotografie několika atraktivních dívek. Některé z nich spaly 8-9 hodin, jiné ponocovaly. Muži hodnotili ty ženy, které se nevyspaly, jako mnohem atraktivnější a milejší.  Druhá skupina dívek na ně působila příliš agresivně, smutně a méně přitažlivě. Zajímavé, že?

14.   Vlastní touhy


© Fox Searchlight Pictures

Touha žít naplno, uskutečňovat své sny (byť třeba trochu bláznivé sny) a neustále hledat nové výzvy je pro muže jednou z nejatraktivnějších věcí, kterých si na ženách všímají.

Pasivita, lenost a nulové ambice jsou pro muže naopak odpuzující.

Tagy: